Izvjestio: Krešo V.
U Subotu 30.4.2011. u 11.00 u Zagrebu s parkirališta na Prisavlju kod zgrade popularno nazvane „Kockica“ 200-tinjak Oldtimera u zajedničkoj akciji nazvanoj „4. Old school desant na Ozalj „ krenuli su starom Karlovačkom cestom prema povijesnom gradiću Ozlju.
Susret je zamišljen kao dvodnevan i uključuje kampiranje sudionika na obali rijeke Kupe ispod dvorca Zrinski & Frankopani , razgledavanje „Munjare“ stare hidrocentrale iz 1907/08. – spomenik industrijske arhitekture.
Ekipa od dva vozila (wartburg limuzina i "žuta tuga"kadett coupe) iz OTK Ivanić-grad,Ozalj je posjetila drugi dan (nedelja).I provela ugodno prijepodne u druženju sa oldschool ekipom koja je ostala u Ozlju preko noći, te u razgledavanju stare hidrocentrale i dvorca Zrinski i Frankopani. Najavljena utrka starih bicikala se izgleda nije održala,ali ih je bilo zanimljivo gledati kako se "muvaju" okolo!