izvjestio: Boris

Tradicionalno uskršnje okupljanje oldtajmer motora u crkvi Sv. Barbare u Bedekovčini kod dragog nam vl. Josipa Komarčeca Pepeka koji nas uvijek blagoslovi i otprati na Zabočkom rally-u preraslo je u veliki blagoslov svih ljubitelja motora. Kako smo mi uvijek ovdje prisutni nas se desetak odlučilo poći i ove godine bez obzira na najavu lošeg vremena. 
Doputovali smo u više skupina, te se zaparkirali na nama već tradicionalnom mjestu i zajedno nazočili Svetoj misi. Nakon toga vl. Pepek nas je sve skupa obišao i blagoslovio motore, te i naravno popričao sa nama.


više slika pogledajte >>ovdje<<

Nakon ceremonije jedan od naših članova nas je odveo u njegovu klijet koja se nalazi u blizini jer je dosta naših članova, a i žitelja Ivanić Grada i Moslavine porijeklom iz Zagorja. Tamo smo se okrijepili naravno sa po čašicom Tudumaša. Tako je prošao naš posjet Bedekovčini i Zagorju.