Izvjestio: Krešo V.

U organizaciji oldtimer cluba,Clasic Bjelovar, 24.09. održan je drugi promotivni susret oldtimera "BJELOVAR 2011". Susret je okupio preko 80 oldtimer vozila,od toga je pet automobila bilo iz našeg kluba. Valja izdvojiti našeg člana Ivana Markovića,koji je imao "premijeru" sa svojime potpuno obnovljenom
automobilom Fordom Taunusom TC 1600,tako da je naš klub bogatiji za još jedno restaurirano vozilo.Susret u Bjelovaru započeo je okupljanjem i izložbom vozila u centru grada, a nastavio se promotivnom vožnjom u smjeru, Ivanska-Grabovnica (imanje Salajevih) - Čazma - Štefanje i završnica u Narti.


više fotografija

Među automobilima najstariji primjerak bio je Mercedes iz 1936. godine, a od motocikala tu titulu odnio je Zundapp iz 1944. Ljepo vrijeme i činjenica da je ovo zadnji susret ove godine u kontinentalnom dijelu Hrvatske okupio je zavidan broj sudionika,a domačini su se potrudili da nas pristojno ugoste i daruju suvenirima u vidu majica,medalja i startnih brojeva.