Izvjestio: Krešimir Vučinić-Kruljac

Od naših članova jedino je sudjelovala posada braće Vučinić-Kruljac sa Opel Kadett coupe-om.

više slika>>

Rally je bio organiziran kroz ugodnu vožnju gorsko-kotarskim krajem bez nekih značajnih uzbuđenja. Jedan rally za opustiti živce bez nesnosnih vručina i ludog iscrpljivanja naših oldy strojeva bjesomučnim usponima i nepreglednim zavojima. Dakle 16. Goranski oldtimer rally pod radnim nazivom "GORIJE I MORIJE" je ugostio vlasnike i njihou pratnju od 25 automobila i 35 motocikla. Raspored je bio zanimljiv Delnice-Lokve-Fužine-vidikovac Mahovica-Bribir-Lič, a od svega viđenog našim članovima najviše se dojmila špilja Lokvarka koja je po rijećima organizatora rally-a najprohodnija po dužini i druga po dubini spilja u Hrvatskoj, impresivne ljepote koja ostavlja dubok dojam na posjetitelja.