Bjelovarski oldtimer klub "Classic Bjelovar" organizirao je u sklopu 15-te Terezijane izložbu vozila svojih članova i tom prigodom je ugostio članove našeg Kluba, zatim članove OTK Koprivnica, Vrbovca i Čakovca. Pravi mali oldtimer susret u pravom smislu


sa svim sadržajima koji su običaj za ovakva druženja.

Obzirom da je dan bio vruć i pogodan za vožnju ugodno smo proveli nedjeljno popodne s tim da smo mi otišli nešto ranije i putem se zaustavili u Čazmi kod naših članova kako bi potražili okrjepu u hladu i hladnom napitku. Naravno domaćini su se svojski potrudili kako bi nam to i omogućili. Na putu smo imali jedan manji kvar i jedan veći no to nas nikako nije spriječilo da se ugodno zabavimo.

Zahvaljujemo se ovim putem članovima OTK Classic Bjelovar na gostoprimstvu i nadamo se nekom skorom prigodnom susretu.