06 rujna, održana su dva OT susreta, u Ogulinu i Sisku. U Ogulinu se održavao zadnji takmičarski rally, ove godine, za motocikle. Iz našeg kluba otputovala je gotovo čitava takmičarska ekipa + nekoliko članova koji se ne takmiče, ova činjenica omogućila nam je da budemo najbrojniji sudionici iz nekog kluba i uz osvojene pehare za takmičarski dio, osvojili smo i taj.

Naši članovi su na susretu u Ogulinu ostvarili sljedeće rezultate u prvenstvu HROS-a, za motocikle;
 
klasa d - 1. Nebojša Vukelić
klasa f - 1. Goran Podgorski
klasa g - 1. Stjepan Dijanić, 3. Marin. Cerovečki
klasa p - 1. Mladen Crnički, 2. Dragan Drndelić, 3. Vlado Gašparec
 
POREDAK KLUBOVA:
1.mjesto- OTK IV.GRAD
2.mjesto- OTK OGULIN
3.mjesto- OTK ZADAR

 

U Sisku je održan 24. OT susret, trasa je bila: Sisak-Osekovo-Kutina-Sisak. Na polaznoj točci u Sisku održana je izložba vozila i vožnja spretnosti. Tu je naš član Davor Luketić u zavidnoj konkurenciji osvojio prvo mjesto. Završni dio susreta bio je u Sisku, u restoranu "Stari Grad" uz svečanu večeru i dodjelu nagrada i priznanja.

 

13. rujan sajam OT dijelova, opreme i ostalih starina u Varaždinu. Naši članovi, tradicionalno ga posjećuju u velikom broju, prilika je to za druženje, razmjenu iskustava i prodaju ili kupnju ponekog dijela ili starine. Sajam je imao prosječnu posjećenost izlagača, prodavaća i posjetitelja/kupaca.

 

Više slika OVDJE