izvijestio: Tomek

U petak 14. lipnja 2013. članovi Oldtimer kluba Ivanić Grad upriličili su izložbu svojih oldtimer vozila na Trgu Vladimira Nazora u sklopu programa obilježavanja dana grada Ivanić Grada i  povodom organizacije dana "Otvorenih vrata" koju je potencirala Hrvatska zajednica tehničke kulture putem gradskih zajednica.više fotografija pogledajte >>> OVDJE <<< 

Okupili smo se oko 17 sati i družili se sa građanima predstavljajući rad našeg kluba i prikazavši naše ostvarene rezultate na natjecanjima diljem zemlje i inozemstva. Imali smo i posjetitelje iz Zagreba koji su odlučili i učlaniti se u naš klub tako da smo dobili tri nova člana sa svojim Opel vozilima.

Članovi su se opustili i čavrljali i u obližnjem kafiću Rocky uz kavicu, a sredstvima kluba svi učesnici su počašćeni domjenkom u prostorijama kluba nakon izložbe, te smo nastavili druženje u oldtimer tonu :-).